Kup z rabatem

Wybierz swoją grupę i sprawdź ile możesz zyskać!

grupy zawodowe male i srednie przedsiebiorstwa 50+

Grupy Zawodowe

zyskujesz od 5

Zawodowcy mają u nas specjalne przywileje.

Dla przedstawicieli tych grup zawodowych przygotowaliśmy specjalnie

dedykowane rabaty. Skontaktuj się z Naszym Doradcą, okaż swój dyplom i dokument potwierdzający prowadzenie prywatnej praktyki, a dzięki temu zyskasz jeszcze więcej.

Jakość Volkswagena to doskonałe wsparcie Twojej działalności. Nie zwlekaj więc i skorzystaj ze szczególnych przywilejów dla grup zawodowych.

Małe i średnie firmy
Realne korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa.                                               male i srednie ikons

Mamy świadomość, że samochód w Twojej firmie to nie tylko narzędzie pracy, ale także element wizerunku firmy, który często stanowi o konkurencyjności na rynku. Chcąc dokonywać racjonalnych wyborów bierzesz pod uwagę wiele czynników.

Dlatego, oprócz preferencji przy zakupie otaczamy swoich klientów flotowych opieką posprzedażną, gwarantujemy Twojemu przedsiębiorstwu realne korzyści finansowe, pomoc w zarządzaniu flotą i spokój.


Przedsiębiorstwa +50 samochodów                                                               duze firmy
Flota częścią sukcesu Twojej firmy!

Nasz polityka współpracy opiera się nie tylko na rabatach rzędu kilkunastu procent, ale przede wszystkim na zagwarantowaniu firmie kompleksowej obsługi w całym okresie użytkowania floty samochodowej.

finansowanie

Zadbamy o to, aby całkowite koszty utrzymania pojazdów (TCO) w Twojej firmie były jak najniższe. Staniemy się częścią sukcesu Twojej firmy.

bogate pakiety wyposazenia

tco

 safe +

Tabela przebiegów

safe + tabela

Pobierz pełną informację na temat programu Safe + dla Firm