Salon Południowa
ul. Południowa 6, 71-001 Szczecintel: 91 831 10 00
vwsalon.poludniowa@krotoski-cichy.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt: 8:00-18:00
sobota: 8:00-16:00

Serwis Południowa
ul. Południowa 6, 71-001 Szczecin
tel: 91 831 10 21
vwserwis.poludniowa@krotoski-cichy.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt: 7:00-18:00
sobota: 8:00-16:00

 

Salon
Wojciech Kacperski
Kierownik Sprzedaży 91 831 10 00 wojciech.kacperski@krotoski-cichy.pl
Monika Fabiniak Asystentka 91 831 10 00 monika.fabiniak@krotoski-cichy.pl
Wojciech Kapela Specjalista ds. Sprzedaży 785 200 123 wojciech.kapela@krotoski-cichy.pl
P_Koperczak Przemysław Koperczak Specjalista ds. Sprzedaży 723 300 142 przemyslaw.koperczak@krotoski-cichy.pl
Paweł Trojanowicz Specjalista ds. Sprzedaży 607 300 298 pawel.trojanowicz@krotoski-cichy.pl
Tomasz Deptalski
Specjalista ds. Sprzedaży 785 020 348 tomasz.deptalski@krotoski-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 831 10 21 vwserwis.poludniowa@krotoski-cichy.pl
Tomasz Michałowski Kierownik Serwisu 91 831 10 21 tomasz.michalowski@krotoski-cichy.pl
Katarzyna Matuszczyk Asystentka Działu Serwisu 91 831 10 21 katarzyna.matuszczak@krotoski-cichy.pl
Jarosław Dembowski
Doradca serwisowy 91 831 10 21 jaroslaw.dembowski@krotoski-cichy.pl
Jarosław Fabiańczyk Doradca serwisowy 91 831 10 21 jaroslaw.fabianczyk@krotoski-cichy.pl
Radosław Mrozowski
Doradca serwisowy 91 831 10 21 radoslaw.mrozowski@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
S.Namerla Sebastian Namerła
Kierownik działu Części Zamiennych 91 831 10 31 sebastian.namerla@krotoski-cichy.pl
Michał Bielski
Kierownik działu Części Zamiennych 91 831 10 31 michal.bielski@krotoski-cichy.pl
NORA Obsługa firm 91 831 10 31
Dział Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia,
Dział Likwidacji Szkód

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 00 blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian_Rakowski_2 Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 785 500 313 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
M_Gracjasz Martyna Gracjasz Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 00 martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Małgorzata Nawojczyk-Szabela
Specjalista ds.Ubezpieczeń 661 975 887 malgorzata.nawojczyk-szabela@krotoski-cichy.pl
Dział Marketingu
K_Michalska Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

Formularz kontaktowy

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Lokalizacja